KSSERVICE-2

Pracownik produkcji szynki wieprzowej – wynagrodzenie od 14,15 euro brutto/h – Praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Twoje zadania:

  • pracę przy produkcji szynki gotowanej
  • odzielanie mięsa od kości
  • przetwarzanie mięsa wieprzowego (pekolwanie, nastrzykiwanie, formowanie oraz segrefowanie)
  • foliowanie gotowanych produktów

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posiadanie ubezpieczenia w ZUS bądż KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdu własnym autem na teren Belgii

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 14,15 euro brutto/h
  • pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej, trzynastej pensji, karty paliwowej
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego Kordynatora na terenie Belgii

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja