Belgia, Kuurne Pracownik Produkcji w Belgii: 13,56 euro brutto/h - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service

Pracownik Produkcji w Belgii: 13,56 euro brutto/h

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Premiowy
System Poleceń

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną również na terytorium Belgii.

Historia firmy, dla której poszukujemy pracowników, sięga lat ’40 XX wieku, kiedy to jej założyciel zaczął tworzyć rożki do lodów. Choć od tego czasu minęło wiele lat, firma nadal pozostaje rodzinna. Wraz z upływem czasu nasz klient rozszerzał działalność i w 1987 podjął się produkcji przemysłowej.

Zakład pracy od 2002 roku jest zlokalizowany w miejscowości Kuurne w Belgii a firma w dalszym ciągu nieustannie się rozwija. O jakości produktów oferowanych przez klienta świadczą certyfikaty: IFS oraz BRC na poziomie AA.

Jakie są nasze wymagania?

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:

  • doświadczenie w pracach produkcyjnych, zwłaszcza w przemyśle spożywczym
  • doświadczenie w szybkiej i precyzyjnej pracy manualnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu swoim samochodem
  • polski meldunek

Co otrzymasz w zamian?

  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • stawkę godzinową 13,56 euro brutto oraz dodatki zmianowe
  • 150 euro netto za polecenie kandydata, po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni
  • 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego pracownika
  • kartę paliwową
  • dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • opiekę koordynatora na terenie Belgii, pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Jakie będą Twoje obowiązki?

Jako Pracownik Produkcji będziesz odpowiedzialny za obsługę linii produkcyjnej przy produkcji rożków do lodów, ich pakowanie i wykonywanie innych poleceń przełożonego.