Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie dla firmy produkcyjnej, znajdującej się przy ul Goleniowskiej w Szczecinie poszukujemy osoby na stanowisko Montera. 

 

Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy – już na wstępie czeka Cię pełny tydzień szkoleniowy.

 

Lokalizacja: Szczecin Dąbie – upewnij się, że dojazd nie stanowi dla Ciebie problemu 

 

 Zapewniamy umowę o pracę od pierwszego dnia (pierwsza na 3 miesiące, kolejna na dłuższy okres czasu)

 

 Na początek możemy zaproponować Ci 3500 zł brutto. Twoje wynagrodzenie będzie podnoszone wraz ze stażem pracy. Pierwsza podwyżka możliwa już po 3 miesiącach pracy!

 

 Inwestujemy w naszych pracowników – podczas pracy u nas będziesz mieć możliwość udziału w szkoleniach (UDT, SEP), dzięki którym masz możliwość kolejnych awansów!

 

2 lub 3 zmiany (w zależności od przydziału do linii produkcyjnej) – za pracę w godzinach nocnych 20% dopłaty do wynagrodzenia

 

 obecnie zostały nam 3 wolne wakaty dla mężczyzn

 

Masz pytania? Zaaplikuj, a nasz rekruter się z Tobą skontaktuje