KSSERVICE-2

Pracownik przy frezowaniu z doświadczeniem na oprogramowaniu MAZAK – od 17 euro brutto – Praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Twoje zadania:

  • obsługa frezarki z oprogramowaniem MAZAK
  • obróbka metalowych elementow
  • kontrola jakości stworzonych komponentów
  • wykonywanie pomiarów kontrolnych za pomocą narzędzi pomiarowych

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na frezarkach CNC
  • praktyczna znajomóśc oprogramowania MAZAK
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość wyjazdu własnym samoochodem na teren Belgii

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 17,00 euro brutto za godzinę oraz nadgodziny płatne 150%
  • liczne benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja