KSSERVICE-2

Pracownik przy oklejaniu samochodów – wynagrodzenie 2200 euro brutto – Praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Zakres obowiązków:

Główne zadania należące do osoby zatrudnionej na stanowisku pracownika do oklejania samochodów to przedstawienie Klientowi możliwych rozwiązań względem oklejenia samochodu, przygotowanie nawierzchni do oklejenia (demontaż wcześniejszego oklejenia, odtłuszczenie). Oklejanie całych pojazdów lub tylko kilku elementów samochodu w siedzibie Klienta.

Wymagamy:

Doświadczenia na analogicznym stanowisku, znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację. Wykształcenia lub doświadczenia technicznego. Nastawienia na Klienta. Jeśli wyjedziesz swoim samochodem do Belgii będzie to dodatkowy atut!

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości od 14,50 euro brutto za godzinę, nadgodziny płatne w wysokości 150% stawki podstawowej, dodatkowo trzynastą pensjępakiet prywatnej opieki medycznej, zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Wysokie wynagrodzenie
Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja