KSSERVICE-2

Pracownik przy wykrawaniu mięsa wieprzowego – nawet 2400 euro brutto – Praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Twoje obowiązki:

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało cięcie/ wykrawanie mięsa wieprzowego, przygotowanie mięsa do dalszej obróbki (sortowanie, przyprawianie, gotowanie części wieprzowych) oraz obsługa maszyn znajdujących się na terenie zakładu.

Kwalifikacje

Aktualnie poszukujemy kandydatów, którzy posiadają doświadczenie na stanowisku rzeźnika oraz potrafią obsługiwać maszyny przeznaczone do dalszego procesu obróbki mięsa. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i gotowość do wyjazdu własnym autem będzie stanowić Twój dodatkowy atut.

Oferta

W zamian za Twoją wiedzę i doświadczenie oferujemy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto za godzinę, pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodzinykarty paliwowej oraz trzynastej pensji jak i opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja