Dolnośląskie, Godzikowice, Polska Pracownik utrzymania ruchu - Atrakcyjne wynagrodzenie! - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service

Pracownik utrzymania ruchu – Atrakcyjne wynagrodzenie!

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Świetna lokalizacja
Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Umowa o pracę
System Premiowy
Rozwój Kariery

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Pracownika utrzymania ruchu

Lokalizacja: Godzikowice – Oława

Zadania na tym stanowsku:

  • codzienne przeglądy i konserwacje maszyn i urządzeń
  • realizacja prac modernizacyjnych i remotowych
  • usuwanie awarii i usterek

Poszukujemy osoby posiadającej:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziana wiedza techniczna!

Pracując dla nas zyskasz:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 4000zł brutto
  • premie nawet 500zł
  • stabilną pracę

Poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22).