Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator Maszyn w Obornikach.

Jesteś w trakcie poszukiwania pracy? Interesuje Cię praca w Obornikach?

Zatem przygotowaliśmy ofertę właśnie dla Ciebie!

Czego oczekujemy od kandydatów na stanowisko Operatora Maszyn?

  • Minimalnego doświadczenia w pracy na produkcji;
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • a posiadanie uprawnień UDT na suwnice i wózki widłowe będzie Twoim dodatkowym atutem!

Czujesz, że idealnie wpisujesz się w te oczekiwania? Nie zwlekaj i aplikuj już dzisiaj!

Sprawdź, czym będziesz się zajmować, dołączając do naszego zespołu:

  • obsługą maszyn;
  • kontrolą przebiegu procesu produkcji;
  • kontrolą jakości wyprodukowanych wyrobów;
  • dla Pań – proste prace przy maszynach.

Doskonale sobie poradzisz, prawda?

Praca w naszej firmie, to nie tylko obowiązki, ale także:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku – weekendy spędzaj tak, jak lubisz;
  • możliwość skorzystania z transportu pracowniczego (z miejscowości: Oborniki, Połajewo, Obrzycko, Szamotuły, Murowana Goślina, Rogoźno).

Zainteresowała Cię oferta pracy jako Operator Maszyn w Obornikach? W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty:

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859;

Napisz: a.rzym@ksservice.pl; j.kotlarek@ksservice.pl