Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Posiadasz doświadczenie jako spawacz? Lubisz nowe wyzwania?

W takim razie jest to oferta właśnie dla Ciebie.

Sprawdź, czego oczekujemy od kandydatów:

  • minimum rocznego doświadczenia jako spawacz;
  • uprawnień UDT na suwnice;
  • umiejętności czytania rysunków technicznych;
  • aktualnego certyfikatu spawania metodą MAG.

Posiadasz wszystkie powyższe umiejętności? W takim razie aplikuj już dziś!

Do Twoich codziennych zadań należeć będzie:

  • spawanie konstrukcji stalowych, budowlanych metodą MAG 135;
  • czytanie rysunku technicznego;
  • składanie elementów konstrukcji na podstawie rysunku technicznego.

Prawda, że doskonale sobie z tym poradzisz?

Praca w naszej firmie, to nie tylko obowiązki. Czekają na Ciebie:

  • praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy dla zregenerowania sił;
  • umowa o pracę – stabilne zatrudnienie, to podstawa;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 4000 zł brutto + od 860 zł brutto premii;
  • możliwość skorzystania z transportu pracowniczego – z Obornik, Połajewa, Obrzycka, Szamotuł, Murowanej Gośliny, Rogoźna.

Jeśli zaciekawiła Cię nasza oferta, nie zastanawiaj się i aplikuj już dzisiaj!

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 959

Napisz: a.rzym@ksservice.pl; j.kotlarek@ksserivce.pl