Belgia, Maasmechelen Produkcja Szaszłyków w Belgii: 13,55 euro/h brutto - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service

Produkcja Szaszłyków w Belgii: 13,55 euro/h brutto

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
System Premiowy
System Poleceń
Kwaterunek
Praca za granicą

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest polską agencją pracy (KRAZ 23286) certyfikowaną również w Belgii.

Firma, dla której prowadzimy rekrutację, specjalizuje się w przetwarzaniu wysokiej jakości drobiu. Posiada szeroki wachlarz produktów, do których zalicza się nieprzetworzony drób oraz produkty panierowane, marynowane, gotowane czy w pełni przygotowane. Oprócz tego firma zajmuje się dalszą dystrybucją wytworów do wielu sieci sklepowych na terenie całej Europy. Zakład pracy znajduje się w miejscowości Maasmechelen w Belgii.

Obecnie dla Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Produkcji.

Poszukujesz pracy sezonowej? Dołącz do nas!

Otrzymasz:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 13,55 euro brutto
  • dodatek zmianowy w wysokości 10% stawki podstawowej przy rozpoczęciu zmiany o określonych godzinach
  • 150 euro netto za polecenie kandydata (po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni)
  • 100 euro/mies. brutto za podwożenie innego Pracownika
  • możliwosć wyjazdu samochodem służbowym oraz kartę paliwową
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • opiekę koordynatora w trakcie zatrudnienia

Wymagania:

Oczekujemy jedynie:

  • motywacji i chęci do pracy
  • doświadczenia w pracach produkcyjnych
  • dyspozycyjności pomiędzy kwietniem a wrześniem

Obowiązki:

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy w dziale krojenia warzyw przy produkcji szaszłyków. W związku z tym będziesz odpowiedzialny za:

  • obsługę linii produkcyjnej i pakującej
  • krojenie warzyw
  • wykonywanie pozostałych czynności produkcyjnych