Rzeźnik w Belgii: 14,15 euro brutto/h

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Premiowy
System Poleceń
Kwaterunek

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną również na terenie Belgii. Jeden z naszych Klientów jest ekspertem w branży związanej z przetwórstwem mięsnym. Obecnie poszukujemy dla niego Kandydatów na stanowisko Rzeźnika Wędliniarza.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako Rzeźnik Wędliniarz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem

Obowiązki:

  • produkcja gotowanej szynki
  • okrawanie i cięcie mięśni wieprzowych
  • nastrzykiwanie mięsa solanką
  • masowanie, napełnianie, gotowanie, schładzanie

Benefity:

  • polska umowa o pracę na warunkach belgijskich (stawka belgijska, składki odprowadzane w Polsce)
  • stawka 14,15 euro brutto/h
  • 150 euro netto za polecenie Kandydata (po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni)
  • 13. pensja (premia roczna)
  • 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego Pracownika
  • karta paliwowa oraz dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • opieka naszego Koordynatora