KSSERVICE-2

Rzeźnik (wykrawacz) – 15,00 euro/godz. – praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Opis stanowiska

Głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej na stanowisku rzeźnika (wykrawacza) jest parcelowanie i przygotowywanie części mięsa. Zadanie to obejmuje czynności takie jak: cięcie, wypełnianie oraz gotowanie (wykończenie) przy wykorzystywaniu różnego rodzaju maszyn. Jest to praca przy półfabrykatach końcowego produktu.

Kwalifikacje

Szczególnie ważna jest dla nas umiejętność zachowywania higieny na stanowisku pracy. Oczekujemy również znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację. Możliwość wyjazdu do Belgii samochodem będzie Twoim dodatkowym atutem.

Oferta

Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto za godzinę. Ponadto oferujemy nadgodziny płatne 150% oraz trzynastą pensję. Możesz liczyć również na prywatną opiekę medyczną oraz zorganizowanie zakwaterowania, przez naszego polskojęzycznego koordynatora stacjonującego na miejscu w Belgii. Zapewniamy także benefity w postaci karty paliwowej, jak i dodatku amortyzacyjnego.

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja