Spawanie krat szczelinowych -15 euro brutto/h i nadgodziny – Belgia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Poleceń

Posiadasz doświadczenie na stanowisku spawacza?

Interesujesz się zagadnieniami technicznymi  i znasz język angielski w stopniu przynajmniej podstawowym ?

Świetnie! Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia!

Wynagrodzenie w wysokości 15 euro brutto/h oraz możliwość realizacji płatnych nadgodzin.

Ponadto pomagamy w zorganizowaniu zakwaterowania, przyznajemy kartę paliwową, 100 euro brutto/ miesiąc za podwożenie innego pracownika i inne dodatki pozapłacowe!

Zakres obowiązków:

  • spawanie podłóg szczelinowych i innych konstrukcji metalowych
  • czytanie rysunku technicznego
  • spawanie metodą MIG/MAG
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie dla jednego z naszych belgijskich klientów poszukujemy: Spawacza MIG/MAG