Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy handlowej mieszczącej się w Stargardzie, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi klienta

Korzyści ze współpracy z nami:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20-letnim stażem
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 5540 zł brutto powiększone o system premiowy – 1500 zł brutto
  • stałe godziny pracy: 8:00 – 16:00
  • samochód służbowy, telefon oraz laptop
  • możliwość pracy w systemie częściowo zdalnym (1 dzień z biura + 4 z domu)
  • benefity pozapłacowe, w tym prywatna opieka medyczna

Czego oczekujemy:

  • znajomości j. niemieckiego na poziomie B2/C1 – wymóg konieczny
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • prawa jazdy kat. B

Nie wymagamy doświadczenia – chętnie nawiążemy współpracę także z osobą „świeżo” po studiach 🙂

Twoje przyszłe obowiązki:

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami niemieckojęzycznymi
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz ich prezentacja
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi stałych relacji