Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Świetna lokalizacja
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Telefon służbowy
System Premiowy

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji zagranicznych podparte wynikami
  • samodzielność w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • elastyczność i kreatywność w działaniu

OFERUJEMY:

  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
  • negocjowalną stawkę wynagrodzenia
  • system premiowy po okresie próbnym
  • długoterminową współpracę
  • stały dostęp do ekspresu do kawy 🙂

OBOWIĄZKI:

Realizacja projektów rekrutacyjnych dla belgijskich kontrahentów, w tym:

  • publikacja ofert pracy
  • selekcja nadesłanych aplikacji
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • tworzenie i wysyłanie rekomendacji do Klientów
  • wprowadzanie danych pracownika do systemu kadrowego

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.