Spedytor międzynarodowy poszukiwany!

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Elastyczne godziny pracy
Opieka lekarska
Umowa o pracę
Imprezy firmowe
System Premiowy

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie, dla naszego Klienta z branży TSL, poszukujemy pracowników na stanowisko: Spedytor Międzynarodowy do pracy w okolicach Szczecina.

Jeśli chcesz zyskać:

  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i wyników
  • prowizję oraz premie: uznaniową i działową
  • elastyczny system pracy (08:00 – 16:00/ 10:00 – 18:00)
  • dostęp do kursów i szkoleń
  • dodatkowe benefity, m.in.: wczasy pod gruszą, prywatną opiekę medyczną, imprezy integracyjne, czy dostęp do auta służbowego

A także możesz pochwalić się:

  • praktyką w obszarze spedycji
  • wyrabianiem wysokich wyników marży
  • zaawansowaną znajomością obsługi giełd transportowych
  • podstawową wiedzą na temat konwencji CMR, regulacji prawnych w UE
  • znajomością języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie B2

To znaczy, że idealnie trafiłeś/aś!

Powierzymy Ci zadania dotyczące:

  • wykonywania zleceń spedycyjnych w transporcie drogowym na terenie UE
  • pozyskiwania nowych Klientów
  • kontroli nad dokumentacją dot. realizowanych przewozów