Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Technik obiektu

lokalizacja: Sokołów, mazowieckie

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie na stanowisku obejmującym utrzymanie techniczne obiektu
  • Uprawnienia SEP
  • Doświadczenie w obszarach: elektryka, wentylacja i klimatyzacja

    Twoje zadania to:

    • diagnostyka, przeglądy, konserwacje, bieżące naprawy instalacji np.: elektrycznych, elektroenergetycznych, wentylacji, klimatyzacji, systemów przeciwpożarowych oraz wodnych
    • zapewnienie utrzymania pełnej sprawności obiektu

    Oferujemy:

    • umowa o pracę
    • praca na 1 zmianę (8-16)
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • prywatna opieka medyczna,
    • możliwość nauki języka angielskiego,
    • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty Multisport,
    • premie roczne

    Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!

    Kontakt: 506 561 604