Technik Utrzymania Ruchu w Belgii – stawka do negocjacji

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Premiowy
System Poleceń
Kwaterunek

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich (składki odprowadzane w Polsce, wynagrodzenie belgijskie)
  • stawkę do negocjacji
  • system poleceń (150 euro netto za polecenie Kandydata – po przepracowaniu przez niego pełnego miesiąca)
  • 13. pensję (premię roczną)
  • kartę paliwową, dofinansowanie paliwa na zjazdy do Polski, dodatek 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego Pracownika
  • opiekę polskiego koordynatora w Belgii
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem
  • chęć nawiązania długoterminowej współpracy z Klientem

Obowiązki:

  • utrzymanie prawidłowego stanu maszyn produkcyjnych oraz instalacji na terenie zakładu produkcji
  • instalacja nowych urządzeń przemysłowych
  • naprawa maszyn

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Technika – Mechanika Maszyn Przemysłowych.