Technik w Belgii: 15,87 euro brutto/h

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Premiowy
System Poleceń
Kwaterunek

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną również na terytorium Belgii. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Technika Mechanika dla naszego Klienta specjalizującego się w wytwarzaniu prefabrykatów.

Obowiązki i wymagania:

Do Twoich obowiązków będzie wykonywanie czynności serwisowych (naprawa i utrzymanie w dobrej kondycji) przy maszynach produkcyjnych oraz (zwłaszcza) wózkach widłowych.

Wymagane jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego. Mile widziane jest doświadczenie i uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Co otrzymasz w zamian?

  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • stawkę 15,87 euro brutto/h oraz czeki żywnościowe w kwocie 8 euro brutto za przepracowany dzień (1,09 euro – wkład własny Pracownika)
  • liczne dodatki pozapłacowe