Belgia, Wetteren Utrzymanie Ruchu: 16 euro/h brutto - Belgia - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service

Utrzymanie Ruchu: 16 euro/h brutto – Belgia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Premiowy
System Poleceń

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną również na terytorium Belgii.

Firma, dla której poszykujemy pracowników, specjalizuje się w wytwarzaniu ciast. Charakteryzuje ją szeroka gama produktów dostosowanych do preferencji i gustu klientów. O jakości wytworów świadczą certyfikaty takie jak: BRC na poziomie A uzyskany w 2008 roku, certyfikat ISO 22000 uzyskany w 2012 roku czy certyfikat IFS od 2013 roku. Siedziba i zakład produkcyjny znajdują się w miejscowości Wetteren w Belgii.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy jako Technik Utrzymania Ruchu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu swoim samochodem
  • polski meldunek

Obowiązki:

  • naprawa maszyn produkcyjnych
  • utrzymanie linii produkcyjnej w ruchu
  • konserwacja sprzętu zakładowego

Benefity:

  • polska umowa o pracę na warunkach belgijskich
  • wynagrodzenie 16 euro brutto/h
  • 13. pensja – premia roczna
  • 150 euro netto za polecenie kandydata – po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni
  • 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego pracownika
  • karta paliwowa, dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • opieka naszego koordynatora  w trakcie zatrudnienia, pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania