Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

FrontEnd developer – wysokie zarobki, możliwa praca zdalna

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Bielsko-Biała

Nr referencyjny Numer ref. PFE/BB/KA/PO/022018

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży IT dostarczającej kompleksowe rozwiązania systemowe klasy contact center, dedykowane zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, jak też korporacjom, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OFERUJEMY

  • współpracę w oparciu o dogodną formę zatrudnienia (umowę o pracę, Home office, praca zdalna)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
  • możliwość wyboru ścieżki rozwoju osobistego oraz późniejszej zmiany
  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • premie miesięczne do 20% wynagrodzenia miesięcznego, uzależnione od osiągnięć
  • program lojalnościowy - "zbieraj punkty i wymieniaj na sprzęt"
  • indywidualną ścieżkę kariery oraz szkolenia dostosowane do potrzeb
  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie oraz płaską strukturę organizacji

NIEZBĘDNE W CODZIENNEJ PRACY

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2-3 lata (potwierdzone referencjami)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min.B1
  • bardzo dobra znajomość JavaScript/TypeScript
  • dobra znajomość Angular 5/ReactJS
  • znajomość Css, NodeJS oraz umiejętność pracy z webapi
  • mile widziana znajomość Docker, Less/Sass oraz umiejętność pisania testów jednostkowych

GŁÓWNE ZADANIA

  • analizowanie wymagań projektowych
  • sprawowanie pieczy nad oprogramowaniem
  • tworzenie rozwiązań programistycznych oraz ich analiza
  • opieka oraz archiwizacja niezbędnej dokumentacji

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."