Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Programista C++ - atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Bielsko-Biała

Nr referencyjny Numer ref. PC++/BB/KA/PO/022018

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży IT dostarczającej kompleksowe rozwiązania systemowe klasy contact center, dedykowane zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, jak też korporacjom, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

GWARANTUJEMY

  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, Home office)
  • cykliczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
  • częste spotkania integracyjne
  • wysokie wynagrodzenie dopasowane do umiejętności oraz doświadczenia
  • premie miesięczne do 20% wynagrodzenia miesięcznego, uzależnione od osiągnięć
  • program lojalnościowy - "zbieraj punkty i wymieniaj na sprzęt"
  • pracę według zwinnych metodologii w małych zespołach SCRUM-owych

NIEZBĘDNE W CODZIENNEJ PRACY

  • minimum 3 letnie doświadczenie jako programista C++
  • wykształcenie wyższe - informatyka lub pokrewne
  • biegła znajomość języka C++
  • mile widziana praktyczna wiedza dotycząca rozwiązań wielowątkowych
  • znajomość GIT oraz JIRA
  • doświadczenie w pracy z usługami, połączeniami sieciowym, protokołem SIP oraz relacyjnymi bazami danych c#
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

GŁÓWNE ZADANIA

  • projektowanie oraz wdrażanie aplikacji programowych
  • opieka nad systemami komputerowymi
  • kreowanie rozwiązań programistycznych oraz ich analiza
  • analiza dokumentacji technicznej

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."