Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Monter- konserwator

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Bilzen

Nr referencyjny MK/BE/042018

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w sprzedaży oraz naprawie narzędzi budowlanych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

ZADANIA:

  • drobne naprawy narzędzi budowlanych
  • dbanie o czystość oraz dobry stan narzędzi
  • montowanie wyposażenia samochodów transportowych
  • inne prace zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność wykonywania drobnych napraw elektrycznych
  • znajomość podstaw pneumatyki
  • mile widziane doświadczenie przy naprawie sprzętów typu: kosiarki, wózki widłowe, itp.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 11,30 EURO brutto na godzinę oraz nadgodziny płatne 150%
  • trzynastą pensję
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • pakiet prywatnej opieki medycznej

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."