ELEKTRODRĄŻACZ - DO 9 200 NA RĘKĘ!
Opis

Dla naszego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w produkcji stempli i matryc na świecie  - szukamy osoby do pracy na stanowisku: ELEKTRODRĄŻACZ

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezposrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 6 400 – 9 200 zł netto/ na rękę,
  • pracę w trybie trzyzmianowym,
  • możliwość pracy w nadgodziny,
  • darmowe owoce, kawa, herbata, czekolada,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów.
Obowiązki
  • obsługa maszyn do obróbki elektroerozyjnej,
  • konserwację maszyn,
  • kontrola jakości wykonanych detali.
Wymagania
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • doświadczenie przy obróbce elektroerozyjnej,
  • znajomość zasad tolerancji wymiarowych i geometrycznych.
Dodatkowe

Zaaplikuj już dzisiaj, rozpocznij pracę w dogodnym dla Ciebie terminie ! :)

Wynagrodzenie
9 200,00 zł netto miesięcznie
Osoba odpowiedzialna:
ANNA
a.bankowska@ksservice.pl
+48 506 561 585