FREZER CNC/ BEZ NOCNYCH ZMIAN/ NAWET DO 7 800,00 netto!
Opis

Dla naszego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w produkcji stempli i matryc na świecie  - szukamy osoby do pracy na stanowisku: FREZER CNC

Lokalizacja - Szczecin, Lewobrzeże

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 4 700 – 7 800 zł netto/ na rękę,
  • pracę w trybie dwuzmianowym,
  • możliwość pracy w nadgodziny,
  • darmowe owoce, kawa, herbata, czekolada,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów.
Obowiązki
  • obsługa frezarek CNC z systemem sterowania Heidenhain,
  • konserwację maszyn,
  • kontrola jakości wykonanych detali.
Wymagania
  • doświadczenie przy obsłudze frezarek CNC z systemem sterowania Heidenhain,
  • wykształcenie kierunkowe lub techniczne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
Dodatkowe

Zaaplikuj już dzisiaj, rozpocznij pracę w dogodnym dla Ciebie terminie ! :)

Wynagrodzenie
4 700,00 zł - 7 800,00 zł miesięcznie
Osoba odpowiedzialna:
ANNA
a.bankowska@ksservice.pl
+48 506 561 585