Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik Produkcyjny

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski

Nr referencyjny PP/GOW/012018

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów firmy znajdującej w Gorzowie Wielkopolskim, zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych oraz produkcją komponentów dla branży RTV i AGD poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Jakie będą Twoje zadania?

Zakres obowiązków na stanowisku, to: przeprowadzanie wstępnej kontroli jakości (wyszukiwanie wad na produkcie), raportowanie problemów jakościowych, usuwanie ostrych pozostałości materiału na produktach a także pakowanie produktów

Czego od Ciebie oczekujemy?

Wymagamy: dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (4-brygadowym), dokładności, zdolności manualnych, bardzo dobrego wzroku oraz zaangażowania w pracę.

Co możemy zaoferować Tobie?

Za Twoją pracę oferujemy Ci: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej 13,10 zł/h i premii trzyskładnikowej (za obecność, za pracę brygadową oraz za wydajność), pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę, odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia do pracy.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."