Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik Linii Produkcyjnej - dla kobiet i mężczyzn

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Gryfino

Nr referencyjny PLP/PNI/012018

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży przemysłowo-produkcyjnej mieszczącej się w Pniewie i specjalizującej w produkcji oraz dystrybucji wyrobów garmażeryjnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

JEŻELI:

Dysponujesz aktualną książeczką do celów sanitarno-epidemiologicznych? Posiadasz doświadczenie w pracach produkcyjnych i zdolności manualne, które są dla nas dodatkowym atutem? Zależy Ci na wolnych weekendach?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to stanowisko Pracownika Produkcji jest właśnie dla Ciebie!

OFERUJEMY

Możemy zaoferować Ci zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie 17 zł/h brutto, możliwość uzyskania premii uznaniowej za dobre wyniki, pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (7:00-15:00), odzież roboczą oraz perspektywę stałej współpracy.

ZADANIA

Do Twoich obowiązków należeć będzie praca przy linii produkcyjnej, przygotowywanie produktów garmażeryjnych do wysyłki, kontrola jakości, sortowanie, suszenie, pakowanie towaru, dbanie o porządek w miejscu pracy, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."