Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik produkcji - praca dla kobiet i mężczyzn

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Jelcz-Laskowice

Nr referencyjny PP/WRO/05122017

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OCZEKIWANIA

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • doświadczenie w pracy przy produkcji
  • umiejętność operowania maszynami
  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • sumienność i dyspozycyjność

OBOWIĄZKI

  • kompleksowa obsługa maszyn produkcyjnych
  • przestrzeganie karty produkcji oraz karty kontroli
  • dbanie o bezpieczeństwo na hali produkcyjnej (BHP)
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

OFERUJEMY

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie w wysokości 2345 zł brutto miesięcznie (13,96 zł/godz.)
  • premie uznaniowe 216 zł brutto za obecność, produkcję i/lub wysoką jakość wykonywanej pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy oraz odzież roboczą
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 71 341 04 14.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."