Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Fullstack Developer – praca od zaraz!

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Katowice

Nr referencyjny Numer ref. PP/BB/KA/PO/022018

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży IT dostarczającej kompleksowe rozwiązania systemowe klasy contact center, dedykowane zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, jak też korporacjom, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

GWARANTUJEMY

  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, Home office)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
  • częste spotkania integracyjne
  • elastyczne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania
  • premie miesięczne do 20% wynagrodzenia miesięcznego, uzależnione od osiągnięć
  • program lojalnościowy - "zbieraj punkty i wymieniaj na sprzęt"
  • indywidualną ścieżkę kariery, szkolenia i rozwój dostosowany do potrzeb

NIEZBĘDNE W CODZIENNEJ PRACY

  • doświadczenie jako programista min. 2-3 lata potwierdzone referencjami
  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • dobra znajomość ASP.Net MVC, EntityFramework oraz JavaScript/TypeScript
  • znajomość języka SQL oraz Css
  • podstawowa wiedza z zakresu Angular4/ReactJS
  • umiejętności budowania webapi oraz praktyczne stosowanie wzorców projektowych
  • mile wdziana znajomość ASP.Net Core, Less/Sass, Docker oraz Linux

GŁÓWNE ZADANIA

  • tworzenie architektury systemu
  • wdrażanie oprogramowania oraz jego testowanie
  • znajdowanie rozwiązań programistycznych oraz ich analiza
  • archiwizacja i przygotowywanie dokumentacji technicznej

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."