Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Kiekrz

Nr referencyjny MSdKJ/POZ/0102018

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji artykułów poligraficznych, matryc mosiężnych, tłoczeń i złoceń na nośnikach reklamowych poszukujemy:

ZADANIA:

  • Weryfikacja dokumentów
  • Bieżąca kontrola prefabrykatów
  • Przestrzeganie procedur Systemu Zarządzania Jakości

OCZEKIWANIA:

  • Zaangażowanie oraz wysoka motywacja do pracy
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość normy ISO 9001
  • Swobodne posługiwanie się pakietem MS Office
  • Zdolności organizacyjne i komunikacyjne

OFERUJEMY:

  • Pracę w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku
  • Umowę zlecenie przez pierwsze 3 miesiące współpracy
  • Stawkę godzinową 18,07 zł brutto
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Nie czekaj i zgłoś się już dziś!

Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu 508 351 455.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."