Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Konsultant Telefoniczny - nie wymagamy doświadczenia

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Łódź

Nr referencyjny KT/Łdz/032018

KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - firmy świadczącej profesjonalne usługi technologiczne i outsourcingowe - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze ¾ etatu
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjne premie
  • świadczenia pozapłacowe, m.in. kurs języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę Benefit MultiSport
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00, 9:00-15:00, 14:00-20:00
  • profesjonalne szkolenie wdrażające z zakresu produktów oraz technik sprzedaży i obsługi klienta
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia

ZADANIA

  • telefoniczna obsługa klientów z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych
  • udzielanie informacji na temat aktualnych ofert
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

OCZEKIWANIA

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • wykształcenie co najmniej średnie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - nie zwlekaj, APLIKUJ! Czekamy na Ciebie!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 506 561 604.
Zapraszamy także do naszego biura w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 31.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."