Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik Budowy Jachtów- Golenów

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Łozienica

Nr referencyjny PBJG/ŁOZ/012018

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją kadłubów, pokładów, podłóg do luksusowych łodzi żaglowych i motorowych, znajdującego się w Łozienicy - Goleniowskim Parku Przemysłowym, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

OBOWIĄZKI... ZALEŻĄ OD CIEBIE!

Zostaniesz członkiem zespołu zajmującego się budową luksusowych jachtów. Jakie będą Twoje zadania? To zależy od Twoich kompetencji i kwalifikacji. Poznasz u nas cały proces produkcji jachtów - od malowania po wykańczanie poszczególnych elementów.

POŁĄCZ PRACĘ Z PASJĄ... NIEKONIECZNIE DO ŻEGLARSTWA!

Fascynuje Cię wszystko co jest związane z żeglarstwem, i marzysz o tym, by połączyć swoją pasję z pracą zawodową?

A może wręcz przeciwnie - nie lubisz morza, a w młodości chciałeś zostać piłkarzem? Nic nie szkodzi, również zagospodarujemy Twoje umiejętności!

Niezależnie od zainteresowań, wystarczy, że chciałbyś podjąć pracę w firmie, która szuka pracowników na stałe, oferując przy tym wysokie wynagrodzenie.

Nasze oczekiwania względem Ciebie, to jedynie gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz sprawność fizyczna.

Nie jest to jednak warunek konieczny, ale być może posiadasz także doświadczenie w obsłudze wózków widłowych lub pracy na produkcji? Świetnie! Pomożemy Ci podnieść kwalifikacje.

DLACZEGO MY? BO DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW!

Nasza firma posiada stabilną pozycję na rynku, także dzięki temu, że wierzymy w potencjał naszych pracowników i pomagamy się im rozwijać.

Zanim rozpoczniesz pracę, zapewnimy Ci niezbędny pakiet szkoleń specjalistycznych, które ułatwią Ci wdrożenie się w obowiązki, bez zbędnego stresu.

Jesteś ambitny i szukasz stałego rozwoju? Czekamy na Ciebie! Dzięki przejrzystej ścieżce rozwoju w strukturach naszej firmy, rozpoczynając od stanowiska pomocnika, możesz zostać ekspertem.

A co z umową? zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po krótkim, dwutygodniowym okresie próbnym.

Ponadto korzystny i jasny system premiowy "PRO System", pozwoli Ci na stałe zwiększanie swoich zarobków.

Nie jesteś z Goleniowa i miałbyś problem z dojazdem do pracy? Zostaw to nam! Pomożemy Ci znaleźć osoby, które zabiorą Ciebie z miejsca Twojego zamieszkania.

DOŁĄCZ DO NAS - ŻYCIE JEST PO TO, BY SPEŁNIAĆ MARZENIA!

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do mnie: 506561585 lub 504862677

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."