Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik budowy luksusowych jachtów - do nauki zawodu

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Łozienica

Nr referencyjny PP/ŁOZ/012018

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją kadłubów, pokładów, podłóg do luksusowych łodzi żaglowych i motorowych, znajdującego się w Łozienicy - Goleniowskim Parku Przemysłowym, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

SPRAWDŹ, CZY TO PRACA DLA CIEBIE?

  • Jesteś na początku swojej kariery zawodowej?
  • A może szukasz nowej pracy, w której będziesz mógł się wykazać i zostać za to docenionym?
  • Fascynuje Cię świat i zadajesz sobie często pytanie "jak to jest zrobione"?
  • Chciałbyś uczestniczyć w procesach produkcji luksusowych jachtów?
  • Nie przeszkadza Ci praca w systemie zmianowym oraz praca w grupie?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, gratulacje - mamy dla Ciebie pracę!

CO OFERUJEMY?
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i stażu
  • Dla osób ambitnych, chcących podnosić swoje kwalifikacje, istnieje przejrzysty system awansów i podwyżek

JAKIE OBOWIĄZKI CIĘ CZEKAJĄ?

W zależności od działu, do Twoich zadań należeć będzie laminowanie, malowanie, szlifowanie lub prace montażowe przy produkcji jachtów, pamiętając przy tym o zachowaniu wysokiej jakości wykonywanych elementów.

APLIKUJ TERAZ i ZARZUĆ KOTWICĘ NA CIEKAWĄ PRACĘ!

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677 oraz 506 561 585

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."