Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik magazynu z uprawnieniem na wózki widłowe

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Mierzyn

Nr referencyjny PMZUNWW/MRZ/022018

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Mierzynie, zajmującej się produkcją aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

NIEZBĘDNE NA STANOWISKU

Wymagamy uprawnień na wózki widłowe, zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków, dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00), a także doświadczenia w pracach magazynowych.

Miejsce pracy: Mierzyn

ZADANIA:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie: pakowanie i przygotowywanie gotowych produktów do wysyłki, załadunek i rozładunek aut za pomocą wózka widłowego oraz układanie towaru na magazynie.

OFERUJEMY

Gwarantujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie zależne od doświadczenia (podstawowe widełki 2700-2900 brutto). Możliwość negocjacji w kwestii wynagrodzenia. System premiowania uzależniony od zaangażowania, szkolenie przygotowujące do pracy, bezpłatny autobus z Polic, Prawobrzeża, Centrum, bogaty pakiet socjalny m.in. bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji, opiekę medyczną.

APLIKUJ, CZEKAMY NA CIEBIE!

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677 oraz 506 561 585

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."