Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Operator maszyny- do przyuczenia

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Oława

Nr referencyjny OM/WRO/102018

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Godzikowicach k. Oławy na stanowisku:

Dołącz do naszego zespołu i zyskaj:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • początkowe wynagrodzenie 2800 zł brutto/m-c
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia i uzyskania dodatkowych uprawnień zawodowych
  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta

Twoje przyszłe zadania:

  • obsługa maszyn (autoklaw) w procesie produkcji
  • kontrola jakości produktu
  • badanie parametrów bloczków
  • dbanie o stan techniczny maszyny

Nasze oczekiwania:

  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Dodatkowe Informacje:

Jeśli czujesz, że ta oferta pracy jest dla Ciebie, nie czekaj dłużej i WYŚLIJ CV! Czekamy na Ciebie!

W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem tel. 506 561 604.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom Agencji Zatrudnienia KS Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jednocześnie informuję, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania/ usunięcia.