Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Operator szlifierki/frezarki/suwmiarki - od zaraz

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Poznań

Nr referencyjny OEP/SMO/082018

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej, poszukujemy kandydata na stanowisko: OPERATORA ELEKTRONARZĘDZI.

OBOWIĄZKI:

  • docinanie produktu produkcyjnego
  • obsługę elektronarzędzi (szlifierka/frezarka/suwmiarka)
  • dbanie o odpowiedni przebieg produkcji
  • inne prace zlecone przez przełożonego (np. ostrzenie narzędzi)

WYMAGANIA:

  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie mile widziane, ale nie wymagane!

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę (po 3 miesiącach okresu próbnego, w którym umowa zlecenie)
  • wynagrodzenie godzinowe 19 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach (6-14 i 10-18)
  • szkolenie wdrażające do pracy
  • pracę w zgranym zespole!

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom Agencji Zatrudnienia KS Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jednocześnie informuję, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania/ usunięcia.