Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Ślusarz/ Слюсар

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Poznań

Nr referencyjny

Агенція працевлаштування KS Service Sp. z o.o. номер сертифікату в Національному реєстрі агентств зайнятості 7254.
Понад 12 років професійною займаємося працевлаштуванням кандидатів на території Польщі, Німеччини та Бельгії.

OBOWIĄZKI:

Робота на заводі, який спеціалізується на виготовленні різних металевих виробів, від дрібних деталей, до станків, які їх витискають. Праця з використанням різних типів інструментів та приладів для слюсарів та монтерів, як ручних так і механізованих.

WYMAGANIA:

  • обов’язковий досвід роботи на аналогічній посаді
  • знання технічного рисунку (технічної документації)
  • бажана професійно - технічна освіта
  • відповідальність та працьовитість
  • праця в три зміни, по 8 годин (6-14, 14-22, 22-6)

OFERUJEMY:

  • працевлаштування на підставі трудового договору (Umowa o pracę)
  • ставка – від 3200 зл.брутто (за результатами співбесіди)
  • простий доїзд до виробництва міським транспортом
  • доплата зі нічні зміни + 20 % до ставки
  • вихідний – субота, неділя (можлива праця в суботу)
  • оплачувана відпустка та виготовлення карти тимчасового побиту

Dodatkowe Informacje:

Деталі в приватні повідомлення, на мейл: n.horai@ksservice.pl    тел.,viber: + 48 506 561 558 НАТАЛІЯ

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom Agencji Zatrudnienia KS Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jednocześnie informuję, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania/ usunięcia.