Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Ustawiacz pojazdów - prosta praca od zaraz!

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Poznań

Nr referencyjny

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • dostaracznie samochodów do klienta
  • ustawianie pojazdów na placu salonu samochodowego

Możemy zaoferować:

  • umowę o pracę na cały etat
  • wynagrodzenie godzinowe 17 zł brutto/h
  • pracę od poniedziałku do piątku i w dwie soboty w miesiącu
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży motoryzacyjnej

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialności i zaangażowania
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowe Informacje:

Zainteresowała Cię nasza oferta?

W takim razie wyślij do nas swoje CV!

Masz dodatkowe pytania?

Napisz: k.stefaniak@ksservice.pl lub zadzwoń: 503 075 956

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom Agencji Zatrudnienia KS Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jednocześnie informuję, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania/ usunięcia.