Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Dodatkowa praca przy załadunku towaru w godzinach 6-10

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Pruszcz Gdański

Nr referencyjny

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie dla naszego klienta z branży logistycznej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Magazyniera w Straszynie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (1/2 etatu)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w kwocie 1600 zł brutto
  • System premiowy sięgający nawet 15 % wynagrodzenia
  • Praca odbywa się w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach porannych (6:00 - 10:00).
  • Zapewniamy odpowiednie przeszkolenie do pracy i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Zadania

Do głównych obowiązków należeć będzie: załadunek i rozładunek kontenerów, zachowanie czystości i porządku na terenie magazynu oraz inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy

Nie wymagamy doświadczenia!

Od kandydatów oczekujemy umiejętności pracy w zespole i dobrej kondycji fizycznej. Poszukujemy osób gotowych do podjęcia natychmiastowej współpracy.

Dodatkowe Informacje:

Zainteresowany? Wyślij do nas swoje Cv.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń: 503 075 956!

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom Agencji Zatrudnienia KS Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jednocześnie informuję, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania/ usunięcia.