Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Księgowa

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Przeźmierowo

Nr referencyjny K/POZ/012018

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta specjalizującego się w dystrybucji sprzętu ortopedycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa

ZADANIA:

  • prowadzenie ewidencji księgowej w ramach księgi rachunkowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • zatwierdzanie dokumentów finansowych pod względem formalno-rachunkowym,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych; księgowanie wyciągów bankowych, delegacji krajowych i zagranicznych,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupowych WNT, WDT, import towarów export towarów, import usług,
  • przygotowywanie wycen walutowych (zrealizowanych i bilansowych) należności, zobowiązań, rachunków walutowych i ich księgowanie,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

OCZEKUJEMY:

  • minimum trzyletniego doświadczenia w wykonywaniu wyżej wymienionych obowiązków,
  • bardzo dobrej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych a także umiejętności stosowania ich w praktyce,
  • znajomości pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem arkuszy kalkulacyjnych,
  • znajomości programu Comarch ERP OPTIMA - warunek konieczny,
  • wykształcenia kierunkowego.

OFERUJEMY:

  • możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 4200 - 4900 zł brutto,
  • pracę w stałych godzinach (8:00 - 16:00),
  • kartę Multisport,
  • ubezpieczenie medyczne oraz grupowe.

APLIKUJ, CZEKAMY NA CIEBIE!

Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu 508 351 455.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."