Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Specjalista ds. Księgowości

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Przeźmierowo

Nr referencyjny SdK/POZ/012018

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta specjalizującego się w dystrybucji sprzętu ortopedycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie ewidencji księgowej w ramach księgi rachunkowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Zatwierdzanie dokumentów finansowych pod względem formalno-rachunkowym
  • Przygotowanie i pomoc głównej księgowej w zamknięciu księgowym miesiąca i roku
  • Windykacja klientów
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia określonego w polityce rachunkowości
  • Naliczanie amortyzacji ŚT i WNiP oraz jej księgowanie

NIEZBĘDNE NA STANOWISKU:

  • Minimum trzy lata doświadczenia w wykonywaniu wyżej wymienionych obowiązków
  • Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych a także umiejętność stosowania ich w praktyce
  • Znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem arkuszy kalkulacyjnych
  • Znajomość programu Comarch ERP OPTIMA - warunek konieczny
  • Wykształcenie kierunkowe

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 4200 - 4900 zł brutto
  • Pracę w godzinach 8:00 - 16:00
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie medyczne oraz grupowe
  • Możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych

APLIKUJ, CZEKAMY NA CIEBIE!

Więcej informacji udzielam pod numerem telefonu 508 351 455.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."