Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik magazynowy

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Radomsko

Nr referencyjny MAG/RAD/022018

Jesteś osobą aktywną i chętną do podejmowania nowych wyzwań? Nie masz doświadczenia w branży logistycznej? Nie szkodzi! Przeszkolimy Cię i z nami zaczniesz je zdobywać. Może posiadasz już doświadczenie na podobnym stanowisku? Doskonale! Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

  • rozładunek oraz załadunek towarów w magazynie centralnym
  • przygotowywanie transportów do sklepów Klienta
  • kompletacja zamówień oraz uzupełnianie lokalizacji

WYMAGANIA

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz w systemie zmianowym
  • nie wymagamy doświadczenia
  • nie wymagamy uprawnień do obsługi wózków widłowych - uzyskasz je z nami

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • stawkę podstawową 15,47 zł brutto oraz możliwość uzyskania premii miesięcznej w wysokości 860 zł brutto
  • pakiet medyczny
  • możliwość dofinansowania obiadów, za które zapłacisz tylko 5 zł
  • możliwość odbycia bezpłatnego kursu obsługi wózków widłowych
  • szansę na bezpośrednie zatrudnienie przez naszego Klienta

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."