Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Operator wózka widłowego – praca dla kobiet i mężczyzn

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Ruszczyn

Nr referencyjny OWW/Rczn/032018

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Jesteś osobą aktywną i chętną do podejmowania nowych wyzwań? Chcesz wzbogacić swoje CV? A może posiadasz już doświadczenie na podobnym stanowisku?
Doskonale! Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - firmy z Ruszczyna, producenta wody źródlanej oraz napojów - poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę tymczasową - po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie (15 zł brutto/godz. + premia uznaniowa oraz dodatki wynikające z umowy o pracę)
  • profesjonalne przeszkolenie do pracy
  • stałą opiekę koordynatora
  • planowany transport pracowniczy m.in. z Radomska, Bełchatowa, Gorzkowic
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

NASZE WYMAGANIA

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane
  • umiejętność obsługi komputera będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

TWOJE OBOWIĄZKI

  • obsługa wózka widłowego
  • rozładunek oraz załadunek towaru
  • transport wewnątrzmagazynowy
  • przepakowywanie i kompletacja towaru
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Prześlij nam swoje CV - odezwiemy się!

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."