Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Sopot

Nr referencyjny SSM/GDY/022018

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U - als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Dla naszego Klienta, firmy z 25-letnim doświadczeniem w zakresie usług spedycyjnych, poszukujemy osoby do pracy w biurze w Gdyni na stanowisku:

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Bogaty system dodatków do wynagrodzenia: wysokie premie kwartalne, premie urlopowe raz w roku, dopłaty do urlopów
  • Zwrot pieniędzy za dojazdy na bazie kilometrówki
  • Dofinansowanie do okularów co dwa lata, bony świąteczne

ISTOTNE NA STANOWISKU:

  • Doświadczenie w jednej z branż: spedycja, logistyka lub biuro armatorskie (minimum 2 lata)
  • Umiejętność swobodnego posługiwania się j. angielskim
  • Znajomość innego j. obcego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła obsługa komputera (system Windows)
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków, otwartość na potrzeby klienta
  • Mile widziana znajomość branży portowo-morskiej i podstaw transportu międzynarodowego

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Sporządzanie ofert dla Klientów
  • Prezentacja usług i najlepszych rozwiązań logistycznych
  • Posługiwanie się taryfami/ofertami z różnych gałęzi transportu
  • Współpraca z innymi działami firmy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."