Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik do pracy na magazynie

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Szczecin

Nr referencyjny PDPNM/MRZ/022018

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Mierzynie, zajmującej się produkcją aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mierzyn

Istotne na stanowisku:

Jesteś gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym? Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku? Wykonywanie operacji magazynowych nie jest Ci obce? Wykazujesz dużą motywację i chęć do pracy? Lubisz pracę zespołową? Cechuje Cię dbałość? Zastanawiasz się nad zdobyciem nowych kwalifikacji?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś pozytywnie - nie czekaj, wyślij Nam swoje CV!

Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań należało będzie wydawanie towarów, przyjmowanie dostaw, weryfikacja zamówień, segregowanie towaru oraz inne operacje magazynowe.

Współpracę w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie 2500 zł brutto + premia, pracę od poniedziałku do piątku, bezpłatny autobus z Polic, Prawobrzeża i Centrum, bogaty pakiet socjalny m.in. bony świąteczne, opiekę medyczną, siłownię. Istnieje możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Aplikuj, czekamy na Ciebie!

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677 lub 506 561 585.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."