Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Rejestrator/Rejestratorka

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Szczecin

Nr referencyjny RR/SZN/102018

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Kluczowych Klientów, prywatnej przychodni medycznej, poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko: Rejestrator/Rejestratorka.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • po okresie próbnym dodatki do wynagrodzenia w postaci premii uznaniowej
  • elastyczne godziny pracy między 8:00 a 20:00
  • możliwość zdobycia doświadczenia w placówce medycznej
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze

GŁÓWNE ZADANIA:

  • obsługa pacjentów w rejestracji oraz telefoniczna
  • umawianie pacjentów na wizyty i badania
  • prezentowanie pacjentom oferowanych usług
  • przyjmowanie płatności za badania, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego oraz rozliczanie pakietów medycznych

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • dyspozycyjność do pracy w niepełnym wymiarze godzin (3/4 etatu) w trybie zmianowym
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy przy rejestracji będzie dużym atutem

Dodatkowe Informacje:

Więcej informacji można uzyskać u naszego rekrutera - Agaty :)

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom Agencji Zatrudnienia KS Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jednocześnie informuję, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania/ usunięcia.