Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Magazynier – jedna zmiana / bez uprawnień na wózki!

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Wrocław

Nr referencyjny PM/WRO/102018

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej, świadczącego usługi z zakresu magazynowania, transportu oraz dostarczania przesyłek, poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku: Magazynier

Jeżeli:

  • szukasz pracy od zaraz na jedną zmianę
  • praca w grupie nie stanowi dla Ciebie problemu
  • angażujesz się w wykonywanie powierzonych obowiązków

...to jesteś naszym Kandydatem idealnym!

Naszym pracownikom oferujemy doskonałe warunki zatrudnienia:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie nawet do 3 090 zł brutto/m-c (podstawa + premia)
  • dla chętnych możliwe dodatkowo płatne nadgodziny
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta

Zadania:

Do Twoich przyszłych zadań będzie należało sortowanie przesyłek, zabezpieczanie uszkodzonych kartonów oraz plombowanie kontenerów.

Dodatkowe Informacje:

Po co czekać? Zarób dobre pieniądze i zyskaj stabilne miejsce pracy. Wyślij swoje CV już teraz!

Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod numerem tel. 506 561 604.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom Agencji Zatrudnienia KS Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jednocześnie informuję, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania/ usunięcia.