Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Magazynier- jedna zmiana/ wolne weekedny

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Wrocław

Nr referencyjny MAG/WRO/102018

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej, świadczącego usługi z zakresu magazynowania, transportu oraz dostarczania przesyłek, poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku:

OBOWIĄZKI:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2690 zł brutto/m-c oraz premię w kwocie około 400 zł brutto
  • dla osób chętnych możliwe płatne nadgodziny
  • pracę w tygodniu od poniedziałku do piątku - weekendy zawsze mamy wolne
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

WYMAGANIA:

Zadania:

  • zabezpieczanie uszkodzonych kartonów
  • plombowanie kontenerów
  • rozładunek i załadunek kurierskich aut dostawczych

OFERUJEMY:

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 13:15-21:15
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

Otwórz się na współpracę z nami i wyślij już dziś swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie!

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom Agencji Zatrudnienia KS Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jednocześnie informuję, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania/ usunięcia.