Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik Działu Produkcji (K/M)

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Wronki

Nr referencyjny PDP/BRO/22018

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w KRAZ pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w produkcji artykułów do ochrony i dekoracji drewna, poszukujemy Kandydatów do pracy w Brodziszewie na stanowisku:

Ruszyła II TURA REKRUTACJI - od lutego kolejne wolne miejsca pracy!

Twoje zadania:

  • wykonywanie prostych prac produkcyjnych

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • gotowości do pracy trzyzmianowej w godzinach od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 oraz od 22:00 do 6:00
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • chęci i motywacji do pracy
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w wysokości 16,00 zł brutto/h
  • miłą atmosferę w miejscu pracy
  • szkolenie przygotowujące do pracy

Aplikuj, czekamy właśnie na Ciebie!

Masz pytania? Zadzwoń do mnie, telefon: 503 075 956.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."