Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Programista Java, Python

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Zielonka

Nr referencyjny JAVA/ZIEL/UA/04/2018

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla naszego Klienta - firmy zajmującej się kompleksowym wspomaganiem informatyzacji w diagnostyce medycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Wysokie wynagrodzenie dopasowane do umiejętności oraz doświadczenia
  • Szkolenia wewnętrzne oraz branżowe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Wykształcenie wyższe - informatyka lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego oraz polskiego na poziomie min. B1
  • Bardzo dobra znajomość języka programowania Java i/lub Python
  • Dobra znajomość języka SQL, funkcji PostgreSQL
  • Znajomość systemów Windows oraz Linux od strony programistycznej
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z interfejsem webowym

Zakres obowiązków:

  • Programowanie przy użyciu Java, Python
  • Tworzenie oraz modyfikowanie baz danych SQL
  • Tworzenie aplikacji z interfejsem webowym

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj i dołącz do nas!

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."